Powoli zaczynamy mocno wchodzić w rok 2019. Jak każdego roku, okazji do obdarowania naszych pociech nie brakuje, ale czasem ciężko jest wybrać taki prezent, który na pewno się spodoba, a także posłuży przez długi czas, oraz będzie bezpieczny.

Jak zwykle – ruszamy z pomocą i wybieramy najlepsze zabawki. Będą idealne na każdą okazję – przedstawimy zabawki dla chłopców i dla dziewczynek, oraz dla dzieci w różnym wieku.

Gokart na pedały Berg Buzzy Nitro

gokart na pedały, berg buzzy, pojazdy dla dzieci, gokarty, brykacze.pl

Genialny gokart dla młodszych użytkowników. Jest nieduży i mogą z niego korzystać dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Posiada trzystopniową regulację siedzenia.

Huśtawka równoważna Fisher Price

huśtawka równoważna, huśtawka ogrodowa, huśtawka dla dzieci, fisher price

Ta huśtawka dla dzieci jest nie tylko kolorowa i ładna, ale również bardzo praktyczna. Nie jest to typowa huśtawka ogrodowa, lecz lekka i kompaktowa huśtawka Fisher Price. Idealnie nadaje się nie tylko do ogrodu i na plac zabaw, ale również do używania w domu.

Manipulacyjna tablica sensoryczna Viga Toys – Krokodyl

krokodyl, tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna, viga toys, zabawki drewniane

Zabawki firmy Viga Toys to przepięknie wykonane zabawki z drewna. Są ekologiczne, oraz cudownie rozwijające. Tablice sensoryczne tej firmy rozwijają zmysły dzieci, a także uczą liczenia, czytania, oraz innych cennych umiejętności.

Kuchnia elektroniczna dla dzieci Tefal Smoby Deluxe Bubble

smoby, kuchnia dla dzieci, superchef, elektroniczna kuchnia, kuchnia zabawkowa, brykacze.pl

Świetna kuchnia dla dzieci, która posiada wszystkie niezbędne sprzęt i akcesoria, które mogą się przydać w zabawie w gotowanie. Nie tylko mamy tu dużo przestrzeni do przygotowywania posiłków, ale również nie zabrakło ekspresu do kawy, półeczek, szafeczek, piekarnika, czy palników.

Jednorożec na akumulator 6V Feber

jednorożec dla dzieci, zabawka, kucyk, feber, brykacze.pl

To nasza ulubiona zabawka w zestawieniu. Uroczy jednorożec z różową grzywą to nie tylko zabawka do czesania dołączoną do zestawu szczotką. Jednorożec firmy Feber to również wierzchowiec, na którym może jeździć Twoje dziecko! Jest przepiękny, majestatyczny, oraz – jak to jednorożce – magiczny.