Zabawki dla dzieci często są nietrwałe. Nawet zabawki najlepszych producentów czasami nie wytrzymują niszczycielskiej siły maluchów. Są jednak takie zabawki, których nie sposób zniszczyć. Sami ich producenci są przekonani o niezawodności swoich produktów, stąd bardzo długie gwarancje.

Takim producentem jest Berg – holenderski producent trampolin i gokartów dla dzieci. Ich produkty cechuje niesamowita wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, oraz na promienie słoneczne, a także nowoczesne podejście do designu zabawek.

Trampoliny ogrodowe Berg

Trampoliny firmy Berg można podzielić na kilka kategorii. Różnią się one rozmiarem, matą, siatką, oraz rodzajem sprężyn i montażu. Są dostępne w czterech modelach, z których każdy posiada różne warianty.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci

Trampolina Berg Talent Inground

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, berg talent, brykacze.pl

Trampoliny Berg Talent to seria przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Idealnie sprawdzi się dla maluchów, a także dla dzieci, które jeszcze nigdy nie skakały na trampolinie. Jest nieduża, oraz niedroga.

Trampolina ogrodowa dla dzieci Berg Favorit

berg favorit, trampolina dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Trampoliny z serii Berg Favorit to idealny wybór dla nieco starszych dzieci, ale równie dobrze sprawdzi się dla najmłodszych. Dostępna jest w kilku większych rozmiarach, więc będzie to idealna trampolina na dobre kilka lat.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych

Trampolina Berg Champion Twinspring Gold

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, brykacze.pl

Przechodzimy do modeli dla dorosłych. Oczywiście nie oznacza to, że nie nadają się dla dzieci – wręcz przeciwnie – maluchy, które już trochę skakały, wykorzystają 100% tej trampoliny, zaś amatorzy śmiało mogą się na niej uczyć. Posiada rewelacyjne sprężyny Twinspring Gold, dzięki którym znacznie zwiększone jest pole idealnego wybicia.

Profesjonalna trampolina ogrodowa

Trampolina Berg Elite+ Twinspring Gold

trampolina ogrodowa, trampolina berg, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Jest to w pełni profesjonalna, sportowa trampolina dla dzieci i dorosłych. Wykorzystano w niej wszystkie najlepsze technologie, oraz dostępna jest w największych rozmiarach. Niesamowicie wytrzymałe i elastyczne sprężyny zwiększają pole idealnego wybicia, zaś mata z systemem AirFlow poprawia wyskok na trampolinie.