Traktorki na pedały to bardzo popularne zabawki, które przynoszą mnóstwo frajdy. Świetne jest to, że imitują prawdziwe maszyny rolnicze, więc dzieci mogą poczuć się tak, jakby prowadziły prawdziwy traktor. Najlepszymi producentami traktorków są Rolly Toys, Falk i Smoby. Posiadają oni w ofercie pojazdy na licencjach takich firm jak John Deere, New Holland, czy Claas.

Traktor dla dzieci John Deere rollyJunior

traktor dla dzieci, traktorek na pedały, rolly toys, traktorek z przyczepą, brykacze.pl

Wspaniały traktorek dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Jest to imitacja maszyny dobrze znanej marki John Deere. Wygląda jak prawdziwy traktor, posiada potężną łyżkę do kopania, oraz przyczepkę ze zdejmowanymi burtami. Traktor napędzany jest łańcuchowo za pomocą pedałów.

Traktorek na pedały Claas Smoby XL

traktorek dla dzieci, traktor na pedały, traktor claas, brykacze.pl, smoby, zabawki dla dzieci

Traktorki firmy Smoby charakteryzują się świetnym wyglądem, oraz niezwykłą jakością wykonania. Tworzywo, z którego są produkowane, jest najwyższej jakości, dzięki czemu trudno je uszkodzić. Traktorek sprawdzi się dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, dzięki regulacji siedzenia.

Traktor do odpychania Claas Falk Axos

traktorek do odpychania, traktorek pchacz, traktor dla dzieci, traktor falk, traktorek claas, claas axos, brykacze.pl

Falk Axos to wspaniały traktor dla najmłodszych maluszków. Jest to traktorek do odpychania, którego może używać już dziecko w wieku 12 miesięcy. Dzięki temu już od najmłodszych lat maluch może cieszyć się frajdą z traktorka!

Traktor Falk Ranch z koparką i ładowarką

traktorek dla dzieci, traktor na pedały, traktor z koparką, traktor z przyczepką, traktor falk, brykacze.pl

Ten traktorek posiada całe mnóstwo świetnych akcesoriów, dzięki czemu staje się niesamowicie rozbudowaną zabawką. Z przodu pojazdu znajduje się duża łyżka, którą można nabierać na przykład piasek. Z tyłu natomiast mamy genialną ładowarkę, którą można sterować z pozycji kierowcy.

Traktor dla dzieci New Holland FarmTrac Rolly Toys

traktor dla dzieci, traktorek na pedały, traktor new holland, traktor rolly toys, zabawki dla dzieci, brykacze.pl, sklep z zabawkami

Marka New Holland jest dobrze znana ze swoich świetnych traktorów rolniczych. Dzięki niemieckiej firmie Rolly Toys, która jest producentem pojazdów dla dzieci, Twoje dziecko również może być kierowcą takiego traktora. Dzięki wspaniałej budowie z regulowanym siedziskiem, traktor będzie idealny dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.