Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko było zadowolone z otrzymanych prezentów – czy to na urodziny, komunię, albo inną okazję – to należy zadbać o to, żeby były one porządnej jakości i renomowanych marek. Jednym z takich producentów jest na przykład Smoby.

Smoby jest francuskim producentem zabawek, którego tradycje sięgają 1924 roku. Przez tyle lat działalności na rynku, Smoby wypracował sobie status jednej z najważniejszych marek na świecie. Można im zatem śmiało zaufać.

Smoby posiada w ofercie zabawki przeróżnego rodzaju. Są to zabawki ogrodowe, ale również domowe. Jest to jeden z niewielu producentów, który posiada zabawki w prawie każdej kategorii.

Zabawki dla niemowląt

Jeśli jesteś rodzicem niemowlęcia, to Smoby ma w swojej ofercie genialne zabawki dla najmłodszych maluszków.

Karuzela na łóżeczko + projektor Cotoons

cotoons, smoby, projektor, karuzela, łóżeczko, brykacze.pl

Świetny prezent dla najmłodszych maluszków. Jest to nie tylko karuzela do łóżeczka, choć urocza i słodka. Przede wszystkim, to co wyróżnia tę zabawkę, to projektor Smoby Cotoons – dzięki niemu na suficie pojawią się uspokajające projekcje, dzięki którym Twojemu dziecku łatwiej będzie zasnąć.

Fotelik do kąpieli żabka – Smoby Cotoons

smoby cotoons, zabawki dla najmłodszych, zabawki do kąpieli, brykacze.pl

Cudowna zabawka do kąpieli z serii Smoby Cotoons. Fotelik kąpielowy idealny dla dzieci od 6 miesiąca. Posiada stabilne mocowanie do wanny, a także liczne atrakcje. Tryskający wodą skoczek i wysuwany stolik.

Mata edukacyjna Smoby Cotoons + gratisy

mata edukacyjna, mata sensoryczna, leżaczek, brykacze.pl, smoby cotoons

Kolorowa mata edukacyjna Smoby Cotoons wprowadzi Twoje dziecko w świat sensoryki. Rozbudzi jego zmysły takie jak dotyk, czy wzrok. Posiada kolorowe elementy, lusterko, oraz inne ciekawe dla dziecka elementy.

Sklepy dla dzieci i sklepiki

Zabawa w życie to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Lubią one naśladować dorosłych i robić to, co oni. Sklepiki dla dzieci pozwalają pracować jako sprzedawca, lub robić zakupy jako klient.

Elektroniczna kasa – supermarket Smoby City

sklepik dla dzieci, sklep zabawkowy, brykacze.pl, smoby, smoby city

Sklepik dla dzieci Smoby City Supermarket to świetna zabawka, dzięki której Twoje dzieci nauczą się życia, jednocześnie doskonale się bawiąc. W supermarkecie kupią przeróżne produkty, a elektroniczna kasa działa jak prawdziwa!

Smoby Maxi Market + akcesoria

sklepik dla dzieci, sklep zabawkowy, sklepik smoby, smoby maxi market, brykacze.pl

Duża kasa zabawkowa wraz z wózkiem na zakupy i koszykiem gratis. Posiada aż 50 akcesoriów – przeróżnych produktów do kupienia.

Zabawki ogrodowe Smoby

Zjeżdżalnie dla dzieci

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Smoby Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do ogrodu, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Duża modułowa zjeżdżalnia dla dzieci Smoby Megagliss. składa się z dwóch części, które po rozdzieleniu można zamienić na małą zjeżdżalnię dla maluszków. Po złożeniu jest to wielka zjeżdżalnia o ślizgu 375 cm.

Mała zjeżdżalnia Smoby XS Świnka Peppa

mała zjeżdżalnia, zjeżdżalnia smoby, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do domu, zjeżdżalnia dla dzieci, brykacze.pl, smoby

Cudowna zjeżdżalnia dla dzieci od 2 lat. Idealna dla dziewczynek, ponieważ jest różowa i z obrazkiem Świnka Peppa. Genialna dlatego, że może być używana do domu lub do ogrodu.

Plastikowe Domki dla dzieci Smoby

Ogrodowe domki dla dzieci to idealne zabawki, gdyż każde dziecko uwielbia mieć swój kącik, w którym nikt mu nie będzie przeszkadzał w zabawie. Domki Smoby są wytrzymałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne.

Domek ogrodowy Floralie Nature

domek ogrodowy, domek dla dzieci, plastikowy domek do ogrodu, brykacze.pl, smoby domek

Domek ogrodowy dla dzieci Smoby Floralie Nature z dodatkową kuchnią ogrodową to idealny prezent dla dzieci, zwłaszcza jeśli masz kilkoro. Kuchnia posiada zlew, a domek zasuwane okiennice i drzwiczki.

Smoby Domek na palach ze zjeżdżalnią

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek ze zjeżdżalnią, domek do ogrodu smoby, brykacze.pl

Domek na palach to świetne połączenie domku ogrodowego na podwyższeniu, oraz cudownej zjeżdżalni dla dzieci. Domek jest kolorowy, ślicznie wygląda w ogrodzie, oraz sprawia mnóstwo frajdy maluchom.