Jeśli zastanawiasz się nad prezentem, który szczególnie spodoba się Twojemu dziecku, to warto rozważyć jeździk. Każde dziecko uwielbia aktywną zabawę, a odpowiednio dobrany pojazd nie tylko pozwoli mu na świetną zabawę, lecz również doskonale przysłuży się jego rozwojowi. Zabawa jeździkiem rozwija równowagę, oraz siłę i zręczność dzieci. Nóżki malucha są silnie stymulowane, dzięki czemu jego ciało rozwija się poprawnie.

Producenci jeździków i rodzaje

Na rynku zabawek jest całe mnóstwo producentów. Jeździk, jako jedna z najpopularniejszych zabawek, dostępny jest u większości z nich. Warto jednakże rozważyć tylko najlepszych, a zwłaszcza tych, którzy zbudowali swoją renomę na jeździkach, oraz specjalizują się w nich.

big, bobby car, jeździk dla dziecka, brykacze.pl

Jedną z takich firm jest niemiecki BIG. Ich Bobby Car, który dostępny jest w dziesiątkach, jeśli nie setkach wariantów, podbił serca niemieckich dzieci, oraz rośnie w siłę na pozostałych rynkach. Zachwyca jakością, oraz ilością modeli, jakie są do wyboru. Można trafić w gust każdego dziecka, oraz dobrać model do wzrostu i wieku dziecka.

Jeśli interesuje Was jeździk elektryczny, to niewątpliwym liderem na rynku jest hiszpański producent Injusa. Ich pojazdy elektryczne to genialne zabawki, które są niezastąpione. Konkurencją Injusy jest ich rodzimy, hiszpański rywal – Feber.

jeździk, mercedes, elektryczny, dla dzieci, samochód

Rodzajem jeździków są również traktorki na pedały. Najlepsze ma firma Rolly Toys, czyli kolejny niemiecki lider branży. Posiadają oni traktorki na licencjach firm takich jak New Holland, John Deere, czy Massey Ferguson. Są to najważniejsze marki na rynku prawdziwych traktorów, oraz realistyczne kopie prawdziwych maszyn rolniczych.

rolly toys, traktorek, traktor dla dziecka, na pedały

Dodatki i akcesoria – ulepsz swój jeździk!

Do wielu modeli jeździków dostępne są liczne akcesoria i dodatki. Są to przyczepki, koparki, schowki, oraz różne gadżety wszelkiego rodzaju. Pod tym względem królują oczywiście traktorki, do których można dołączyć wszelkie akcesoria rolnicze: cysterny, koparki, ładowarki itp. Do jeździków BIG również można dokupić przyczepki, oraz tablice rejestracyjne.

traktorek dla dziecka, łyżka, koparka, przyczepka, na pedały

Nasi przyjaciele pomagają wybrać jeździk