Niemal każde dziecko marzy o tym, aby usiąść przed kierownicą i prowadzić samochód zupełnie tak samo jak jego rodzice. Dzisiejsza technologia sprawia, że marzenia o byciu kierowcą, mogą się spełnić już w wieku trzech lat. A wszystko za sprawą quadów, które są znakomitą rozrywką nie tylko dla dorosłych, ale również dla spragnionych przygód dzieci.

Quady dla najmłodszych

Jeśli nasze dziecko marzy o tym, aby zostać kierowcą rajdowym, bardzo dobrym pomysłem jest zakup quada dziecięcego. Bez obaw, taki pojazd jest nie tylko bezpieczny, ale ma również ograniczenie prędkości do maksymalnie 6 km/h, dlatego nie musimy się martwić, że nasza pociecha za bardzo zacznie szaleć. Dodatkowymi atutami takich quadów jest to, że:
są zasilane na akumulator (zazwyczaj 12V);

  • wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów;
  • można nimi jeździć po niemal każdej powierzchni;
  • są ciche (poziom głośności w żaden sposób nie wpływa negatywnie na słuch dziecka);
  • posiadają atesty i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Różnorodność kolorów i modeli

Warto wspomnieć, że quady na akumulator  są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki temu każde dziecko będzie mogło znaleźć “coś dla siebie” (również dziewczynki mogą się cieszyć z różowego pojazdu). Wykorzystanie akumulatorów jest nie tylko dużą oszczędnością, ale również wynika z potrzeby zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jeśli zatem wciąż nie mamy pomysłu na idealną zabawkę dla dziecka, quad zasilany akumulatorowo będzie idealnym rozwiązaniem.